Studio per shitje ne Top Location!

2023-05-05 08:45   Real Estate   Tirana   27 views Reference: 242

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 89 000 € Dakortesuar


Ne Rrugen e Elbasanit ofrohet per shitje studio bashkekohore!
Prane dy vendndodhjeve strategjike si Piramida dhe DownTown One.

Ne nje nga zonat me te kerkuara te kryeqytet, me komunitet te perzgjedhur dhe fasilitet te ndryshme publike dhe private shesim studio si mundesi ideale banimi dhe investimi.
(AirBnB ose qira mujore)

Organizohet me koridor hyres i cili ben shperndarjen ne ambientin e ngrenies, tualetin, dhomen e gjumit dhe ballkon.
Ne apartament eshte bere rikonstruksion i plote nga detajet me te vogla, siperfaqe neto 36.7m2.

Ndodhet ne katin e 2 orientim ideal jug-perendim.

Informacione shtese

Siperfaqja
37
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament