Super apartament 2+1 luksoz per pershitje!

2023-07-06 10:31   Real Estate   Tirana   66 views Reference: 483

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 249 000 €


Super apartament 2+1 luksoz #pershitje tek Stadiumi Dinamo!

Apartament 2+1 për shitje tek Shushica, Stadiumi Dinamo, me një super vendodhje dhe organizim. Ndodhet në një objekt pas viteve 2’000, ballkoni me një pamje të pjesshme nga Stadiumi i rrethuar me pemë frutore, e bën shumë interesante qëndrimin në pasdite.
Në hyrje është një mini-korridor, living room me stli klasik dhe ngjyrat e tokës, kuzhina është pak e tërhequr me dalje në ballkon.
Dhomat shpërndahen nga një mini-korridor, dhoma master ka dhe një tualet me ventilim natyral.
Është i mobiluar dhe design nga Arancucine me kualitet të lartë të aksesorëve të importuar nga Italia.
Hidrosanitare dhe aksesorët e tualeteve luksoze si Gebherit e design të fundit.
Shtroja është Ac5, me një ngjyrë të ngrohtë që imiton drurin. Është i investuar i gjithë nga e para, elektrike, hidraulike, kondicionim Mitsubishi.
Ka çertifikatë pronësie dhe është 88 m2 total.

Informacione shtese

Siperfaqja
80
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament