Super apartament 2+1+2 te Square 21 per shitje!

2023-05-17 09:25   Real Estate   Tirana   39 views Reference: 317

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 200 000 € Dakortesuar


Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje godine te re te kompleksit Square 21, i cili dallohet per cilesi te larte ndertimi. Ka planimetri shume te rregullt dhe funksionale. Siperfaqe totale 108m2 perbehet nga dy dhoma gjumi, kuzhina, salloni, dy tualete. Orientim lindje.

Nje prej ndertimve me cilesore te kryeqytetit,me cilesi te larte ndertimi fasade e ventiluar dhe punime te fjales se fundi te ndertimit apartamenti vjen si mundes ideale banimi.

Informacione shtese

Siperfaqja
108
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament