Super apartament modern 1+1 #shitje ne Bllok!

2023-05-30 10:52   Real Estate   Tirana   37 views Reference: 393

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 195 000 € Dakortesuar


Apartamenti ndodhet ne zemer te Bllokut, ne nje objekt shume te mireadministruar me ashensor. Ndodhet ne katin e gjashte te objektit i cili pritet te vishet edhe me sistem kapote. Ka drite dhe pamje te lire.

Eshte i investuar ne rifinitura shume cilesore si :
parket druri;
instalime te reja hidraulike, aksesore dhe hidrosanitare luksoze, sistem multistrat, kaseta incaso Geberiht;
kondicioner Mitsubishi
mobilim Bazart
kuzhine dhe mobilje cleaf

Mundesi ideale investimi(super venndodhje)

Ka çertifikate pronesie.

Informacione shtese

Siperfaqja
67
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament