Super apartament per shitje tek Kopshti Zoologjik!

2023-05-17 09:32   Real Estate   Tirana   39 views Reference: 318

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 269 000 € Dakortesuar


Ofrohet super apartament per shitje prane Kopshtit Zoologjik .
Apartamenti ndodhet ne nje ndertim me ashensor te mireadministruar.
Apartamenti eshte i tipologjise 3+1+2 ku organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen e nje salloni te bollshem se bashku me kuzhinen, dhomen matrimoniale , dy dhoma gjumi , 2 tualete dhe nje verande.
Apartamenti eshte totalisht i investuar me nje arredim bashkekohor dhe nje super mobilim cilesor , se bashku me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Informacione shtese

Siperfaqja
152
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Po