Super vile ne shitje prane TEG!

2023-07-06 09:21   Real Estate   Tirana   53 views Reference: 481

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 590 000 €


Shitet vile private me siperfaqe te konsiderueshme trualli prane TEG, ne nje nga zonat me te kerkuara per vila. (prane Acacia Hills). Organizimi dhe planimetria ideale jane elementet me favorizues te kesaj vile. Me siperfaqe totale ndertimi 395m2 dhe siperfaqe toke 650m2.

Organizimi i viles:
-Kati -1 eshte konceptuar garazhi per 2 makina.
-Kati 0 eshte i organizuar me korridor shperndares, ambient dite, ambient ngrenie i vecuar, dhome pritje e cila ka akses dhe dalje ne oborr dhe nje tualet.
-Kati 1 eshte i organizuar me 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Vlen te theksohet se dhoma matrimoniale ka nje siperfaqe te konisderueshme me tualet personal dhe garderobe.
Dy dhoma gjumi me nje siperfaqe prej 16m2 secila dhe nje tualet i perbashket me xhakuzi.
-Kati 2 eshte i organizuar me nje dhome gjumi , nje studio, lavnderi dhe verande spacioze me pamje te lire.

Oborri i viles eshte i gjelberuar, teper relakusues dhe ka nje gazebo druri.

Vila eshte e investuar koheve te fundit. Ka investime ekstra ne rifinitura si sistem kapote te brendshem, sistem chiller, parket AC5, dritare dopio xham, jakuz, oxhak funksionali etj
Benefit i viles eshte edhe pjesa qe nuk ndodhet brenda komplekseve gje qe e bene me private jetesen.

Nderkohe hapesira totale per parkimin e makina si ne garazh dhe jashte tij eshte per 4 makina.
Dokumentacion te rregullt hipotekor!

Informacione shtese

Siperfaqja
650
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Shtepi Private