Super vile ne shitje te Rezidenca Green Garden!

2023-04-04 12:11   Real Estate   Tirana   56 views Reference: 89

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 495 000 €


Ofrohet per shitje super vile me siperfaqe ndertimi 200 m2 dhe siperfaqe totale 500 m2 me vendndodhje ne nje rezidence prane TEG-ut, te Rezidenca Green Garden. Organizohet nga 4 dhoma gjumi, 3 tualete, pishine, garazh 52 m2, verande e mbyllur me vetrate xhami. Eshte e investuar deri ne detaje dhe shitet e mobiluar.

Kontaktoni per me shuem informacion!

Informacione shtese

Siperfaqja
200
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Shtepi Private