Vile 4 kateshe per qira prane Universitetit "Marin Barleti", Selite️

2023-04-04 09:36   Real Estate   Tirana   62 views Reference: 75

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 2 500 €


Vile 4 kateshe per qira prane Universitetit "Marin Barleti", Selite️
4 kate, 535m2 siperfaqe ndertimi, 300m2 siperfaqe trualli
prane Univ. Marin Barleti, Selite,
Mundesi parkimi per 3 makina,
Mundesi ideale banimi dhe investimi njekohesisht,
️Ofrohet pjeserisht e mobiluar, e investuar deri ne detajet me te vogla,
Sistem kondicionimi qendror, Chiller,
Vetrata plastike dopioxham, gaz argon,
parket druri ne te gjithe siperfaqen, etj.
2’500€uro/muaj
Kontaktoni per me shume informacion

Informacione shtese

Siperfaqja
535
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Shtepi Private