VILE LUKSOZE PER SHITJE NE REZIDENCE !

2023-03-29 10:55   Real Estate   Tirana   111 views Reference: 41

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 470 000 €


Vila ndodhet ne nje kompleks te ri, luksoz, ne nje nga zonat me te lakmuara per banim, vetem nje kilometer nga Liqeni i Farkes.
Kompleksi ofron arkitekture moderne, cilesi te larte ndertimi, funksionalitet te te gjitha hapsirave te perbashketa, hapsira te gjelberuara, hyrje dhe rruge te dedikuar, siguri 24 ore dhe ben te mundur nje jetese sa me komode dhe te qete.
Vila eshte e organizuar ne kete menyre:
Ne katin -1 ka nje hapsire rekreative apo kantine (dhome), nje lavanderi, nje depo, nje tualet dhe nje dhome teknike per pishinen dhe ka nje hapsire prej 95 metrash.

Ne katin perdhe ndodhet salloni, ambienti i gatimit, ambienti i ngrenies, nje dhome gjumi dhe nje tualet dite dhe ka nje hapsire totale prej 93.1 metrash. Kati perdhe ka akses direkt ne veranden e jashtme dhe pishine.

Ne katin e pare ndodhet nje korridor shperndares, dy dhoma gjumi standarte, nje dhome gjumi matrimoniale me tualet te brendshem dhe nje tualet i dyte i aksesueshem nga korridori dhe ka nje hapesire totale prej 106.9 metrash. Ne kete kat ndodhen dhe dy ballkone te bollshem.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, mos nguroni te kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
295
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Shtepi Private