Vile me qira te blloku i vilave ne Selite!

2023-04-04 12:04   Real Estate   Tirana   53 views Reference: 88

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 1 000 €


Ofrohet me qira vile me siperfaqe ndertimi 270 m2, e organizuar ne 3 kate, me hapesire optimale oborri dhe mundesi parkimi per dy makina. Ofrohet bosh, per banim ose zyra.

Kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
270
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Shtepi Private