Vile me qira tek Lura 1 !

2023-04-07 09:28   Real Estate   Durrës   36 views Reference: 108

Vendodhja: Durrës

Çmimi: 1 600 €


Jepet me qira vile te lura 1 gjiri i lalzit vila ofrohet e mobiluar

eshte e organizuar ne 2 kate ka dhe nje oborr rrethues

me nje siperfaqe trualli prej 187 m2

kati i 1 ka ambjentin e dites se bashku me kuzhinen dhe nje tualet

kati i 2 ka 3 dhoma gjumi dhe 1 tualet

Informacione shtese

Siperfaqja
322
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament
Parking
Po