Vile ne shitje Turquoise Marina,Gjiri Lalezit!

2023-05-31 11:41   Real Estate   Tirana   264 views Reference: 397

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 290 000 € Dakortesuar


Ofrojme Vile per shitje tek "Turquoise Marina" .
Vila eshte e organizuar ne dy kate, me verande dhe oborr .
Perkatesisht, kati perdhe eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes, kuzhine dhe nje tualet, ndersa kati i pare organizohet ne dy dhoma gjumi, nje tualet te perbashket dhe korridori qe ben shperndarjen.

Siperfaqe totale e viles eshte 123m2,siperfaqe trualli 207m2

Informacione shtese

Siperfaqja
123
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Shtepi Private
Parking
Po