Zyre per qera ne Bllok!

2023-04-10 09:10   Real Estate   Tirana   30 views Reference: 116

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 500 €


Jepet zyre per qera ne Bllok.

Zyra organizohet ne 2 ambjente pune, nje ballkon i mbyllur dhe nje tualet.

Ndodhet ne katin e dyte te nje objekti te mireadimistruar pa ashensor.

Mund te perdoret per zhvillimin e nje sere aktivitetesh si: zyre avokatie, klinike, qender kursesh, zyre marketingu, avokatie,kontabiliteti etj.

Cmimi i qerse nuk e perfshin tatimin prej 15%.

Per me teper informacione na kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
63
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Zyra