Zyre per qira ne Don Bosko, kompleksi Fiori di Bosko

2023-06-16 11:40   Real Estate   Tirana   32 views Reference: 441

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 450 €


Disponojme per qira ambient per zyra (3 ambiente pune, 2 tualete dhe ballkon)

Don Bosko, kompleksi Fiori di Bosko

Kondicioner ne cdo ambient, shtruar me parket

450 Euro ne Muaj

Informacione shtese

Siperfaqja
95
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Zyra