Zyre per qira te 21 Dhjetori, kompleksi Magnet

2023-06-26 12:54   Real Estate   Tirana   32 views Reference: 466

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 500 €


Te 21 Dhjetori, kompleksi Magnet, disponojme per qira ambient per zyra, me siperfaqe 92m2, kati i 5 me ashensor

500 Euro ne muaj

Organizohet ne 3 ambiente pune, ballkon, korridor shperndares dhe 2 tualete

Ambienti eshte totalisht i rikonstruktuar, ka kondicioner ne cdo ambient, tavane te varura, punime gipsi dhe eshte i shtruar me parket

Informacione shtese

Siperfaqja
92
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Zyra